FAT tõukerattamatkad Otepääl

Seoses keeruliste lumeoludega on sellel aastal tõukekelgumatkade asemel FAT tõukerattamatkad ümber Otepää Pühajärve, mööda liikumis- ja matkaradu.

Korraldajaks ikka Loodusturism ja Imre Arro - tel 527 2701, imre@loodusturism.ee

 

Lühitutvustus: 

Kestus ja pikkus: kuni 2 - 3 tundi, kuni 14 km

Osalejad: individuaalselt ja peredega või sõpruskondade, klubide, ettevõtete kaupa

Hind: 25€ /täiskasvanu, -5€ /püsiklient. Hind sisaldab: FAT tõukerataste ja kaitsekiivrite kasutust, instruktaaži ja matka saatmist instruktori poolt

Tõukerattasõit on lõbus, jõukohane ja kergesti õpitav kõigile ning pakub omamoodi elevust. Lükkad ühe jalaga hoogu, teisega seisad tallalaual - on ju imelihtne. FAT tõukerattaga edasi liikuda on päris kerge ja ka mugav. Kõiki juhendatakse kuidas sõita, laskuda ja pidurdada. Tõukerattad pakuvad hea võimaluse külastada kaugemal asuvaid põnevaid kohti, kuhu jalgsiretkedel tavaliselt ei satuta.

FAT tõukeratastel sõidud sobivad täiskasvanutele ja koolinoortele ning nendega matkamine ei nõua osalejalt varasemat kogemust. Matkast osavõtjaid õpetatakse tõukeratast tõukama, juhtima ja pidurdama. Igaüks saab hakkama! Liikumise tempo kohandatakse osalejatest lähtuvalt, matka käigus tehakse ka mitmeid liikumis- ja kogunemispause.

 

Karupesa hotelli vabade tubade osas palun võtke kontakti telefonil 5064528 või saatke meile e-mail: karupesa@karupesa.ee 

Toredate kohtumisteni Karupesas!