Aktiivne tegevus

Karupesa Hotelli vahetus läheduses saavad alguse mitmed spordirajad: talvel erineva pikkuse ja raskusega suusarajad; kevadest sügiseni saab samas harrastada jooksmist, kepikõndi, matkamist. Olemas on ka rattateed, kus saab sõita jalgratastega või uisutada rulluiskudega.

Lisaks harrastussportlastele/aktiivsetele inimestele, näeme oma klientidena ka tippsportlasi, kelle vajadusi silmas pidades oleme koostanud treeninglaagripaketi. 

Koostöös heade partneritega, pakume võimalusi aktiivseks puhkuseks. Lisaks majutusele on Teil võimalik: rentida käimiskepid ja teha retk erinevatel matkaradadel; jõgedel-järvedel võtta ette kanuu-või raftingumatk; õppida platsil ratsutama või oskajatel teha ratsasõit looduses; avastada endas vibukütt; teha tutvust golfiga. Andke meile teada oma soovidest ja me korraldame selle Teile.

Pärast aktiivset tegevust väljas, pakuvad lõõgastust meie kaks sauna, millest üks on õdusa kaminasaaliga ja teises on mullivann. Sauna kasutuse hind on 25 €/ tund. Saunadesse on võimalik tellida suupisteid ja karastusjooke, olemas on saunamenüü.

LISATEENUSED >>

● Hotellis asuv Fan-Sport OÜ laenutab aastaringselt erinevaid spordivahendeid ning korraldab kanuumatku;

● Loodusturism.ee matkakorraldajatega koostöös pakume tõukerattamatku Otepää ümbruse liikumisradadeltõukekelgumatku Pühajärve jääl või liikumisradadel ja süstamatku Pühajärvel.

VeeTee vahendusel kummipaadimatkad ehk rafting eesti moodi;

Ratsatalu Tobra Hobused vahendusel saame pakkuda Teile ratsutamist platsil ja ratsamatku;

● Karupesa Hotellist mõnesaja meetri kaugusel asub Otepää Seikluspark;

Otepää Golfiklubi Otepäält umbes 10 km kaugusel, pakub võimalust golfi mängimiseks ja soovijatele algõpet;

● Vibujaht - küsige ja me korraldame!