Restoran

Hotellis on 65-kohaline õdus restoran. Restoran sobib ka grupitoitlustamiseks (tutvu grupimenüüga) ning rikkalikeks buffet lõuna-ja õhtusöökideks.

Toidu valmistamisel eelistatakse kohalikku hooajalist toorainet. Karupesa hotelli köök on osaks Eesti Toiduteest (www.toidutee.ee), mille liikmed seisavad head ühiste väärtuste ja iseäranis selle eest, et pakutav toit oleks värske, maitsev, tehtud kohalikust toorainest ning valmistatud söögikohas kohapeal.

Pakume võimalust pidada meie juures enda või oma lapse sünnipäeva ning ka teisi perekondlikke tähtpäevi. Lapse sünnipäevaks on meie poolt 3 erinevat menüüd, mille hulgast teha valik. Teiste perekondlike sündmuste tähistamiseks on meil pakkuda peolaudade menüü. Sobiliku ruumi saate ise valida - on selleks siis restoran, kaminasaal või suur saal. 

Ka kurbade sündmuste juurde kuulub söök ja jook, katame Teie peielaua, menüü ja hindadega saate tutvuda siin.

Kui napib aega, aga külalised on tulemas või tahaks oma perega mõnel õhtul pliidi ees askeldamata sööki nautida, siis on abiks Karupesa kokkade valmistatud kulinaaria -ja pooltooted.

Karupesa Hotelli Lobby Baar on kutsuv kohtumispaik hotelli südames – õdus kaminatuli, meeldivad joogid ning võimalus piljardit mängida loovad kindlasti hea meeleolu.