Hotell

Hotell Karupesa vastuvõtt

Puhka hästi!

Hotell Karupesa Otepääl pakub majutust kuni 74 inimesele, kokku on hotellis 30 renoveeritud tuba – ühe-, kahe- kolmekohalised toad ja peretoad.

Kõikides tubades on dušš ja WC ning televiisor kohalike ning satelliitkanalitega. Suuremates peretubades on lisaks rõdu ning riiete kuivatuskapp, teiste tubade elanikele on kuivatuskapid hotelli keldrikorrusel. Fööni ja triikrauda saab küsida hotelli vastuvõtust.

Kõigile külalistele pakume valikuterohket maitsvat hommikusööki.

Tubadesse sisseregistreerimine on tavaliselt alates 14:00 ja välja registreerimine kuni 12:00. Kui Teil on erisoove, siis andke julgelt teada.

Kahekohaline tuba (laia voodiga)

Laia voodiga kahekohaline tuba ühele või kahele inimesele, 18 m2. Toas kirjutuslaud, tool, riidekapp, duširuum ja WC, käterätid ja saunalinad.

Kahekohaline tuba (eraldi vooditega)

Kahe eraldi voodiga kahekohaline tuba ühele või kahele inimesele, 18 m2. Toas kirjutuslaud, tool, riidekapp, duširuum ja WC, käterätid ja saunalinad.

Kolmekohaline tuba (eraldi vooditega)

Kolme eraldi voodiga või ühe laia voodi ja ühe eraldi voodiga tuba kolmele inimesele, 23 m2. Toas kirjutuslaud, tool, riidekapp, duširuum ja WC, käterätid ja saunalinad.

Peretuba

Kolm eraldi voodit või üks lai voodi ja üks eraldi voodi ning lahtikäiv diivan – kahele täiskasvanule ja kuni kolmele lapsele, 23 m2. Toas kirjutuslaud, tool, riidekapp, duširuum ja WC, käterätid ja saunalinad.

Hotelli hommikusöök

Mitmekesine hommikusöök annab hotellis viibijate päevadele alati hea alguse.

Majutuse hinnad sõltuvad nädalapäevast ja hooajast: kahekohaline tuba ühele 50 – 70 eur öö, kahekohaline tuba kahele inimesele 65 – 95 eur öö, kolmekohaline tuba kolmele inimesele 75 – 105 eur öö, avar kahetoaline peretuba 95 – 135 eur … Kuni 4 aastased lapsed vanemate toas olemasolevas voodis lisatasuta. Kõik majutuse hinnad sisaldavad hommikusööki ja käibemaksu 9%.