Hotell

Hotell Karupesa vastuvõtt

Puhka hästi!

Hotell Karupesa Otepääl pakub majutust kuni 80 inimesele, kokku on hotellis 30 renoveeritud tuba – ühe-, kahe- kolmekohalised toad ja peretoad.

Kõikides tubades on dušš ja WC, föön, õhksoojuspump tubade jahutamiseks ning Smart TV teler, kust saate vaadata erinevate rakenduste alt enda lemmikuid filme ja seriaale. Lisaks pakume Telia TV vahendusel 8 telekanalit, mille saateid on võimalik 2 nädalat järele vaadata.

Suuremates peretubades on rõdu ning riiete kuivatuskapp, teiste tubade elanikele on kuivatuskapid hotelli keldrikorrusel. Triikrauda saab küsida hotelli vastuvõtust.

Kõigile külalistele pakume valikuterohket maitsvat hommikusööki.

Tubadesse sisseregistreerimine on tavaliselt alates 15:00 kuni 18.00 ja välja registreerimine kuni 12:00. Kui Teil on erisoove, siis andke julgelt teada.

Broneeri majutus kohe Booking.com veebilehel või saada meile päring pakkumuse saamiseks. Kodulehelt päringut saates püüame pakkuda parimat hinda.

Kahekohaline tuba (laia voodiga)

Laia voodiga kahekohaline tuba ühele või kahele inimesele, 18 m2. Toas on kirjutuslaud, tool, riidekapp, Smart TV teler, õhksoojuspump jahutamiseks, föön, duširuum ja WC, käterätid ja saunalinad.

Kahekohaline tuba (eraldi vooditega)

Kahe eraldi voodiga kahekohaline tuba ühele või kahele inimesele, 18 m2. Toas on kirjutuslaud, tool, riidekapp, Smart TV teler, õhksoojuspump jahutamiseks, föön, duširuum ja WC, käterätid ja saunalinad.

Kolmekohaline tuba (eraldi vooditega)

Kolme eraldi voodiga või ühe laia voodi ja ühe eraldi voodiga tuba kolmele inimesele, 23 m2. Toas on kirjutuslaud, tool, riidekapp, Smart TV teler, õhksoojuspump jahutamiseks, föön, duširuum ja WC, käterätid ja saunalinad.

Peretuba

Kolm eraldi voodit või üks lai voodi ja üks eraldi voodi ning lahtikäiv diivan – kahele täiskasvanule ja kuni kolmele lapsele, 23 m2. Toas on kirjutuslaud, tool, riidekapp, Smart TV teler, õhksoojuspump jahutamiseks, föön, duširuum ja WC, käterätid ja saunalinad.

Kahekohaline rõduga peretuba

Kaks eraldi tuba, millest ühes toas on 1 lai voodi või 2 eraldi voodit ja teises toas on samuti kas 1 lai voodi või kaks eraldi voodit. Lisaks on teises toas kahekohaline lahtikäiv diivan.
Toas on laud, toolid, tugitoolid väikese lauaga, külmik, riidekapp, mõlemas toas Smart TV teler, õhksoojuspump jahutamiseks, föön, duširuum ja WC, käterätid ja saunalinad.
Tuba sobib hästi kahele täiskasvanule ja kuni kolmele lapsele, ca 50 m2.

Hotelli hommikusöök

Mitmekesine hommikusöök annab hotellis viibijate päevadele alati hea alguse.

Hommikusööki pakume alumisel korrusel asuvas restoranis eelnevalt kokku lepitud ajal – tavaliselt täpsustame aja hotelli vastuvõtus asuval infotahvlil.

Veekeetja ja mikrolaineahi on külalistele tasuta kasutamiseks hotelli vastuvõtu juures väikeses saalis. Seal on ka väike piljardilaud, mis töötab žetoonidega – neid saab osta administraatorilt hinnaga 2 eur / 1 zetoon.

Kohvimasin Solista asub hotelli vastuvõtu lähedal ja kõik soojad joogid (s.h. kakao) maksavad 1 eur. Maksta saab müntidega. Masin annab ka topsi ja suhkru.

Kuna kõikides tubades ei ole külmikuid, siis on 3 külmikut külalistele kasutamiseks mõlemal korrusel koridoride lõpus. Lahkudes hotellist palun võtke oma asjad külmikust kaasa.

Hinnad

Majutuse hinnad* sõltuvad nädalapäevast ja hooajast – tubade saadavust ja kehtivat hinda saate vaadata Booking.com veebilehel. Täpsema info saamiseks helistage meile telefonil 5064528 või saatke e-mail karupesa@karupesa.ee

Broneeringu tühistamine

Tasuta tühistamine kuni 7 päeva enne broneeringu algust.

Laste majutus

Kuni 4 aastased lapsed vanemate toas olemasolevas voodis lisatasuta.


* Kõik majutuse hinnad sisaldavad hommikusööki ja käibemaksu 9%.