Restoran

Hotell Karupesa vastuvõtt

Karupesa hotelli köök on osaks Eesti Toiduteest, mille liikmed seisavad head ühiste väärtuste ja iseäranis selle eest, et pakutav toit oleks värske, maitsev, tehtud kohalikust toorainest ning valmistatud söögikohas kohapeal. Toidu valmistamisel eelistatakse kohalikku hooajalist toorainet.

Pakume võimalust pidada meie juures enda või oma lapse sünnipäeva ning ka teisi perekondlikke tähtpäevi. Lapse sünnipäevaks on meie poolt 2 erinevat menüüd, mille hulgast teha valik. Teiste perekondlike sündmuste tähistamiseks on meil pakkuda peolaudade menüü. Sobiliku ruumi saate ise valida – on selleks siis restoran, kaminasaal või suur saal.

Ka kurbade sündmuste juurde kuulub söök ja jook, katame Teie peielaua, menüü ja hindadega saate tutvuda siin.

Kui napib aega, aga külalised on tulemas või tahaks oma perega mõnel õhtul pliidi ees askeldamata sööki nautida, siis on abiks Karupesa kokkade valmistatud kulinaaria -ja pooltooted.

Restoran

Hotellis on 50-kohaline õdus restoran. Restoran sobib ka grupitoitlustamiseks (tutvu grupimenüüga) ning rikkalikeks buffet lõuna-ja õhtusöökideks.

Lobby saal

Karupesa Hotelli Lobby Baar on kutsuv kohtumispaik hotelli südames – õdus kaminatuli, meeldivad joogid ning võimalus piljardit mängida loovad kindlasti hea meeleolu.

Suur saal

Hotell Karupesa esimesel korrusel asuvat suurt saali on võimalik kasutada väga erinevateks sündmusteks – seminarideks, koolitusteks ja ka pidulike sündmuste tähistamiseks – näiteks peo- ja pulmalauad või laste sünnipäevad.

Puhkeruum

Hotellis Karupesa asuvad alumisel korrusel 2 värskelt renoveeritud Saunumi kerisega sauna ja suurema sauna puhkeruumi saab tellida ka toitlustamist. Lisaks võib puhkeruumis läbi viia väiksemaid seminare, koolitusi ja muid koosviibimisi. Ruum sobib hästi ca 20 inimesele.