Meist

Karupesa hotell
Karupesa hotell

Tere tulemast!

Hotell Karupesa asub Otepääl, kesklinnast 500 meetri kaugusel ja Tehvandi suusastaadioni vahetus läheduses. Hotell on avatud 1996. aasta detsembrist ja oli esimene hotell Otepääl. Karupesa ümbritsev mitmekesine loodus loob suurepärased võimalused sportimiseks ja vaba aja veetmiseks nii sõprade, pere kui ka töökaaslaste keskel.

Otepää on sobiv koht aktiivseks puhkuseks aastaringselt, nautimaks looduse ilu, vaikust ja rahu.

Majutust pakume 30 renoveeritud toas (74 kohta ja kaheksas toas lisaks ka lahtikäiv diivan). Karupesas on mitmed võimalused seminaride ja koolituste pidamiseks, lobby baar, restoran, saunad, jõusaal ja tasuta parkla hotellikülastajate tarbeks. Hotellis on kõikjal tasuta WiFi. Karupesas asub ka aastaringselt avatud sporditarvete laenutus FanSport.

Karupesa Hotell on Eesti Maaturismi Ühingu liige, Kuplandi Liige, Eesti Toidutee ja Läänemere Toidutee liige.

Karupesa Hotelli ajalugu

Hotell Karupesa avati 1996 aastal ning kuulus algselt AS-le Finest Hotel Group, mis oli  esimene hotellikett Eestis. Hotelliketti kuulusid Tallinnas hotell Palace, Pärnus Rannahotell ja Tartus Taru hotell ning hiljem ka Tallinnas St.Barbara hotell. Aastal 1999 ühines Finest Hotel Group Scandic AB-ga, mis omakorda mõni aasta hiljem ühines hotelliketiga Hilton International. Alates 01.04.2004 kuulub Karupesa hotell OÜ-le Karupesa Hotell.

Tänu sellele, et hotell kuulus üle 7 aasta suurde hotelliketti, on Karupesa Otepää (ja ka Lõuna-Eesti) hotellide hulgas tuntud oma professionaalse ja personaalse teeninduse poolest. Just Finesti ja hiljem ka Scandicu kõrged kvaliteedinõuded nii teenindusele, koristuspersonalile, hommikusöögile, turvalisusele kui ka juhtimisele, andsid hotelli töötajatele korraliku väljaõppe ja õpetasid kõikide klientide eest hoolitsema parimal võimalikul moel.

Hotelli hommikusöök

Mitmekesine hommikusöök annab hotellis viibijate päevadele alati hea alguse.

Peolauad

Peolaudade katmiseks oleme aja jooksul välja töötanud erinevad menüüd, mille hulgast saab valida enda üritusele just sobivaima. 

Lobby baar

Lobby Baar on kutsuv kohtumispaik hotelli südames – õdus kaminatuli, meeldivad joogid ning võimalus piljardit mängida loovad kindlasti hea meeleolu.

Lehtla

Hotelli küljel on lehtla, kus saab seltskonnaga grillida nii suvel kui talvel. Tutvu meie grillmenüüga.

Saunad

Pärast aktiivset tegevust väljas, pakuvad lõõgastust meie kaks sauna.

Meie mõlemat sauna kütavad Saunumi kerised, mis on varustatud patenteeritud õhukihtide segamise süsteemiga, mis haarab leiliruumi lae alla tõusnud kõrvetava leiliaru, segab selle põrandapinna jahedama õhuga ja suunab pehme leili ühtlaselt tagasi. Tänu ühtlasemale temperatuurile ja niiskemale hapnikurikkale õhule alustab keha kiiremini higistamist.

Lisaks on leiliruumides võimalik kuulata Bluetooth kõlari abil just teile meeldivat muusikat. Kerise ventilaatori lüliti ja ja kõlari lüliti asuvad riietusruumi seinal.

Sauna broneerimiseks palun helistage vähemalt 2 tundi enne sauna alguse aega hotelli administraatorile telefonil 5064528 või saatke juba varem e-mail: karupesa@karupesa.ee

Sauna kasutamise hind on 30 eur / 1 tund

Saunadesse on võimalik tellida 1 päev ette ka suupisteid ja karastusjooke, olemas on saunamenüü.

Jõusaal

Hotellis kasutamiseks sisukas jõusaal. 

Karupesa hotellis nüüd jahutusseadmed kõikides tubades ning kaasajastatud ventilatsioon saalides

Meil on suur heameel teada anda, et koostöös PRIA´ga on hotellis Karupesa nüüd kõikides tubades jahutusseadmed ning restoranis, seminarisaalis ja puhkeruumis kaasaegne ventilatsioonisüsteem. Olete kõik hotellis Karupesa väga oodatud!

Hotell Karupesa seminarisaali ja kaminasaali ventilatsiooni kaasajastamine

Projekti eesmärk: Projekti raames paigaldatakse hotell Karupesa seminarisaali ja kaminasaali kaasaegne ventilatsioonisüsteem. Projekti eesmärk on ettevõtte arendamine läbi uute investeeringute. Ettevõtte põhitegevusalad on majutus- ja toitlustusteenuse pakkumine...

Hotell Karupesa tubade ja restorani ventilatsiooni kaasajastamine

Projekti nimetus: Hotell Karupesa tubade ja restorani ventilatsiooni kaasajastamine Projekti eesmärk: Projekti raames paigaldatakse 21 tuppa jahutussüsteem ja restorani kaasaegne ventilatsioonisüsteem. Projekti eesmärk on ettevõtte arendamine läbi uute...

Otepääl on lumi ja talv saabunud

Head sõbrad! Otepääl on lumi ja talv saabunud – kõik piirkonna lumekahurid on tööle pandud, et looduslikule lumele veel lisagi toota! Juba on avatud Tehvandi Spordikeskuses väga heas korras kunstlumest 0,7 km pikkune suusarada, mis on valgustatud kuni 21.00. Karupesa...

Karupesa restoranist on võimalik tellida toitu kontaktivabalt

Head sõbrad! Sellel keerulisel ajal on võimalik tellida kodus nautimiseks meie restoranist kontaktivabalt nii salateid, suupisteid, pooltooteid kui ka erinevaid küpsetisi. Menüüga saate tutvuda siin. Tellimine on võimalik telefonil 5064528 või e-mailil:...