Tegevused Otepääl

Karupesa hotell tuba

Tehvandi Spordikeskus

Tehvandi Spordikeskus on sobiv koht treeningute ja võistluste korraldamiseks ning aktiivse ja sportliku puhkuse veetmiseks.

Tehvandi koduleht ->

Karupesa logo

FanSport

Karupesa hotelli ruumides tegutseb sporditarvete laenutus FanSport.

FanSport koduleht ->

Loodusturism Otepääl

Otepää Loodusturism

Pakub loodus-, seiklus- ja matkaturismi teenuseid igal aastajal.

Loodusturismi veebileht ->

 Otepää snowtubing

Otepää Winterplace

Talvepargis ootavad lustijaid: snowtubingu rajad, kelgumägi, uisuväljak, iglukino, väikelaste tuubikarussell, Ahhaa Teadusiglu ja loomulikult palju lund.

Winterplace’i koduleht ->

Otepää seikluspark ronimine

Otepää Seikluspark

Aktiivse vabaaja veetmise keskus. Seiklusrikas ronimine kõrgustes on suurepärane kooslus füüsilisest, ekstreemsest ja mängulisest tegevusest, mis pakub elamusi igaühele!

Otepää Seikluspargi koduleht ->

Pühajärve paadisadam

Pühajärve paadisadam

Pühajärve kaldal ning võimalik on laenutada erinevaid veesõidukeid: sõudepaat, vesijalgratas, kanuu, süst, surfbike, SUP laud.

Pühajärve paadisadama info ->

Karupesa hotell tuba

Kuutsemäe Puhkekeskus

Eri raskusastmega slaalomirajad on tänini üks põhilisi puhkekeskuse tõmbenumbreid. Suvel pakutakse lõõgastust tennise-, discgolfi-, mägijalgratta- ja matkaspordihuvilistele.

Kuutsemäe koduleht ->

Munakas

Munakas

Mäesuusakeskus, mille laskumisrajad vastavad raskusastmelt alpide punasele ja mustale nõlvale. Nõlvad pakuvad sõidurõõmu nii sportlastele kui väljakutset ja arenemisvõimalusi algajatele.

Munaka koduleht ->

Otepää golf

Otepää Golfikeskus

Pakub kõigile soovijatele golfiga seonduvat vabaajaveetmise võimalust rahvusvahelisel tasemel golfi- ja harjutusväljakutel.  Golfikeskuses on täismõõtmeline 18 rajaga PAR73 golfirada, golfilöökide harjutamiseks driving range, harjutusväljak lähi-        ja bunkrilöökide harjutamiseks, puttamisgriinid, riietusruumid, saunad, varustuse hoiuruum.

Otepää Golfikeskuse koduleht ->